Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-7906 (4804982)
Зареєстровано:8 Лютого 2018
Тема звернення:Відсутність освітлення на опорних стовпах за відсутності/несправності лампочок
Відповідальний:Дарницька РДА [в.о. Лозовий Василь Борисович]
Дата контролю:23 Лютого 2018
Статус:Потребує додаткового фінансування
 
Текст звернення

Не горят фонари которые подсвечивают автостоянку и дорожку во дворе Григоренка 1. 3 фонаря
Еще раз повторяю, я буду писать пока фонари не будут включаться в 17-00 когда на улице становиться темно.