Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Д-3043 (4805022)
Зареєстровано:8 Лютого 2018
Тема звернення:Незадовільне проведення асфальтування
Відповідальний:ЖЕД - 410 [Онофрійчук Петро Васильович]
Дата контролю:23 Лютого 2018
Статус:Потребує додаткового фінансування
 
Текст звернення

В жовтні 2017 року було укладено асфальтове покриття на прибудинковій території будинку №25 по вул. Ентузіастів в Дніпровському районі м. Києва. Ми багато років очікували на оновлення асфальтового покриття і тому висловлюємо щиру подяку від мешканців цього та прилеглих будинків за організовану роботу.
Проте, менше, ніж через 4 місяці від часу укладення асфальту, на ділянці при бордюрі при в’їзді на прибудинкову територію будинку №25 по вул. Ентузіастів проявилися значні (шириною до 8 мм) тріщини (див. фото).
Це свідчить про неналежну якість виконаних робіт по укладенню асфальту.
За таких обставин асфальтове покриття не протримається і декількох місяців. Тим більше руйнування покриття на зазначеній ділянці швидко потягне руйнування прилеглих площ асфальтового покриття прибудинкової території. В результаті довгоочікуваний ремонт прибудинкової території та виділені кошти будуть зведені нанівець через неналежне виконання робіт по укладення асфальтового покриття.
Оскільки гарантійний строк на виконані роботи ще не повинен був закінчитися, з метою недопущення руйнування новоукладеного асфальтового покриття прошу терміново вжити необхідних заходів для організації усунення виявлених недоліків укладеного асфальтового покриття на зазначеній ділянці прибудинкової території будинку №25 по вул. Ентузіастів у Дніпровському районі м. Києва.