Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Т-2014 (4805205)
Зареєстровано:8 Лютого 2018
Тема звернення:Прибирання та санітарний стан територій
Відповідальний:КП ”Київтранспарксервіс” [в.о. Німас Олександр Ярославович]
Дата контролю:27 Лютого 2018
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Проблема залишилась та сама що і минулого року. Перехід по проспекту Григоренка до магазину новус між парковками не прибирається. Влітку минулого року постригти траву і сміття накопичується вже протягом осені і зими.

Минулого року прибрали через півтора місяці після скарги.

Проспект Григоренка перетворився на смітник!