Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Г-3758 (4805727)
Зареєстровано:8 Лютого 2018
Тема звернення:Ремонт та заміна електроприладів
Відповідальний:ЖЕД - 319 [Заболотний Геннадій Вадимович]
Дата контролю:23 Лютого 2018
Статус:На доопрацюванні виконавцем
 
Текст звернення

Добрий вечір. Хочу повідомити, що довгий час у під’їзді №2 (більше року) на сходах не має світла (трохи є на 2 та 1 поверсі) і усі світильники зламані,і усюди стирчать дроти, що дуже небезпечно (вони під високою напругою). А так як в нашому домі, завжди проблеми з ліфтами, то з ранку по сходах ходить дуже багато мешканців різного віку (особливо діти) і наражаються на небезпеку: можуть впасти (відсутнє світло) або можуть бути уражені струмом. Я гадаю, що проблема зі світильниками і проводами не тільки на сходах, а і на поверхових площадках біля помешкань. і ліфтів.
Прошу негайно, враховуючи зазначену небезпеку, допомогти вирішити цю проблему.
Зазначаю ще раз - це небезпека для здоров’я та життя мешканців.