Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-8020 (4805793)
Зареєстровано:9 Лютого 2018
Тема звернення:Про розгляд звернень громадян
Відповідальний:Оболонська РДА [Цибульщак Олександр Леонідович]
Дата контролю:26 Лютого 2018
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Департаменту містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації.
Прошу скасувати інформаційний талон №10882-177, виданий Департаментом містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації.
Перевірка на місті, яка була проведена співробітниками Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації, та інспекторами відділу благоустрою Облонської РДА підтвердила, що ця тимчасова споруда за адресою: проспект Героїв Сталінграду, 9, розташована безпосередньо поверх та поперек пішохідної доріжки – де ця споруда розміщена цілком у відповідності до виданого Департаментом містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації талону.

Ця тимчасова споруда (в повній відповідності до виданого інформаційного талону!) розміщена безпосердньо поверх асфальтованої пішохідної доріжці-алеї, яка проходить між будинками 7 та 9 по проспекту Героїв Сталінграду згідно плану району. Рух пішоходів унеможлено через розміщення тимчасової споруди ТС № 10882 безпосередньо поверх та поперек асфальтованої пішохідної доріжки, яка проходить між будинками 7 та 9. Цей торгівельний павільйон повністю перекриває прохід по асфальтовій доріжці-алеї до підземного переходу. Асфальтове покриття біля тимчасової споруди вже знищене власником, прохід пішоходів заблоковано, і мешканці району вимушені обходити торгівельний павільйон зліва та справа по калюжах та газонах.

Враховую вищенаведене - прошу:
Провести службове розслідування щодо конретного співробітника - посадової особи Департамента містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації, яка допустила видачу інформаційного талону ТС № 10882, як такого, що дозволив розміщення торгівельного павільйону безпосередньо поверх асфальтованої пішохідної доріжки, блокує можливість руху пішоходів - та скасувати виданий талон.