Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-4859 (4805874)
Зареєстровано:9 Лютого 2018
Тема звернення:Незадовільне розташування сміттєвих контейнерів та урн для сміття
Відповідальний:ЖЕД - 903 (Батиївське) [Шкуро Максим Юрійович]
Дата контролю:14 Лютого 2018
Статус:Виконано
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

Мусорный контейнер ставят напротив детской площадки. Пожалуйста дайте указание дворникам убрать его на место и не загрязнять площадку.