Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-8037 (4805930)
Зареєстровано:9 Лютого 2018
Тема звернення:Робота світлофора
Відповідальний:КП ”Центр організації дорожнього руху” [Симонов Сергій Анатолійович]
Дата контролю:26 Лютого 2018
Статус:Виконано
 
Текст звернення

На преході Амурсбкої вулиці по напрямку до СупХауса не горить червоний ліхтар пішохідного світлофору.