Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:М-4081 (4806408)
Зареєстровано:9 Лютого 2018
Тема звернення:Прибирання снігу на прибудинковій території, вулицях та тротуарах
Відповідальний:ЖЕД - 401 [Онофрійчук Петро Васильович]
Дата контролю:12 Лютого 2018
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Житлові будинки по вул. Сергієнка ідуть від номера 23а по 11. Кожного разу, як випадає сніг - трактор прочищає всю вулицю окрім двох наших домів 13 та 11. На скарги та зауваження мешканців наших двох будинків у житловій організації ніхто не реагує. Просимо посприяти у вирішенні данного питання.