Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Л-2478 (4806455)
Зареєстровано:9 Лютого 2018
Тема звернення:Прибирання снігу на прибудинковій території, вулицях та тротуарах
Відповідальний:ЖЕД - 318 [Заболотний Геннадій Вадимович]
Дата контролю:12 Лютого 2018
Статус:На доопрацюванні виконавцем
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

В черговий раз працівниками ЖЕК ігнорується прибирання снігу на алейке між будинками між вулицями Градинська та Лаврухіна. Сніг випав з вчорашнього вечора і до сьогодні до 12 години дня немає жодного працівника ЖЕК, який би з доплатою намагався розчистити тротуар на алейці від снігу!! Сніг мокрий і вже утворилася суцільна кора, яка вся слизька і в колбодинах! Пройти неможливо, щоб не підслизнутися. Пройти з дитячою коляскою взагалі не можливо. Чому працівники ЖЕК не розчищають сніг?! За що ми платимо величезні кошти на прибирання прибудинкової території, якщо вони її не прибирають, і мешканці будинків вимушені самі брати лопати і прибирати сніг, щоб можливо було пройти та щоб їх діти могли вийти погратися?!!!