Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-8086 (4806546)
Зареєстровано:9 Лютого 2018
Тема звернення:Регулювальники дорожнього руху
Відповідальний:Департамент транспортної інфраструктури [Симонов Сергій Анатолійович]
Дата контролю:26 Лютого 2018
Статус:В роботі
 
Текст звернення

На перехресті вулиці м.Максимовича і провулку Охтирський де є світлофор нещодавно на виїзді з провулку Охтирський на вул. м.Максимович встановленно знак ”поворот на ліво заборонено”, що створюе великі незручності для автомобілістів. Просимо виправити ситуацію та залишити ліваий поворот, як це було раніше. З повагою Кравченко Анатолій Іванович