Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:О-1393 (4806935)
Зареєстровано:9 Лютого 2018
Тема звернення:Перевірка наявності дозволів на виконання будівельних робіт
Відповідальний:Департамент з питань державного архітектурно-будівельного контролю [в.о. Кузьменко Володимир Володимирович]
Дата контролю:28 Лютого 2018
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Звертаюсь до Вас на виконання рішення громадських слухань, що відбулися згідно чинного законодавства, 09 вересня 2017 р. за адресом пр. Науки 58.
Довожу до Вашого рішення, що невідомими особами продовжуються незаконні дії спрямовані на забудову земельної ділянки по пр.Науки 58-60, яка віднесена до території ОСН, а саме встановлення паркану, встановлення допоміжних споруд та будівельних будок, тощо. Крім того біля наших будинків з’являються особи спортивної статури. Все це викликає занепокоєння мешканців.
Згідно рішення громадських зборів на яких Ви були також присутні Вам, мешканці переважною більшістю прийняли рішення що будь-яка будівельна діяльність на цій ділянці суперечить інтересам громади, суттєво погіршує якість життя мешканців мікрорайону, погіршує соціальне становище у мікрорайоні та створює непосильне навантаження на діючу інфраструктуру, також не виконані соціальні зобов’язання забудовника перед містом.
Також інформуємо Вас, що відповідно до діючого генерального плану міста зазначена ділянка не передбачає висотної житлової забудови.
Прошу Вашого втручання що до негайного припинення цього безладу та залякування мешканців з боку невідомих осіб .