Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Н-1598 (4806943)
Зареєстровано:9 Лютого 2018
Тема звернення:Прибирання снігу на прибудинковій території, вулицях та тротуарах
Відповідальний:УЖКГ [Заболотний Геннадій Вадимович]
Дата контролю:12 Лютого 2018
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
 
Текст звернення

Добрий день ! Як тільки випадає сніг, не прибирається прибудинова територія від снігу. І сьогодня уночі був сніг , тереторія зовсім нечищена. Прошу звернути увагу , так тереторія повинна прибиратися