Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:У-306 (4807344)
Зареєстровано:9 Лютого 2018
Тема звернення:Відсутність освітлення на опорних стовпах за відсутності/несправності лампочок
Відповідальний:КП ”Київміськсвітло” [Симонов Сергій Анатолійович]
Дата контролю:26 Лютого 2018
Статус:Виконано
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

У звязку з аварийным розряттям київенерго, працівники київміськсвітло демонтували 1 стовб зовнішнього освітлення, в результаті чого мікрорайон залишено в цілковитій темряві. Яму вже зарито. Прошу працівників Київміськсвітло, встановити стовб зовнішнього освітлення біля будинку 11 б по вул. Йорданскій, та відновити освітлення мікрорайону. Додатково прошу замінити лампочку у ліхтарі зовнішнього освітлення біля 1-го парадного будинку 2а по пр-т Оболонському.