Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:М-4199 (4808105)
Зареєстровано:10 Лютого 2018
Тема звернення:Облаштованість зупинок, перенесення їх в інше місце (марш. таксі)
Відповідальний:Комунальна служба перевезень [Симонов Сергій Анатолійович]
Дата контролю:26 Лютого 2018
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Доброго дня.
На перехресті Академіка Паладіна систематично створюються затори і причиною тому є те, що громадський транспорт, наприклад #567, зловживає зупинкою і створюючи з неї стоянку(відстій) власних автобусів.
Прошу організувати рух на перехресті доріг біля метро Академмістечко.