Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Р-1761 (4808254)
Зареєстровано:11 Лютого 2018
Тема звернення:Демонтаж інших об’єктів, що входять до переліку малих архітектурних форм
Відповідальний:Відділ контролю за благоустроєм [Заболотний Геннадій Вадимович]
Дата контролю:26 Лютого 2018
Статус:На доопрацюванні виконавцем
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

На перехресті вулиць Магнітогорська та Магнітогорський перевулок незаконно знаходиться пересувна торгівельна споруда (кав‘ярня). біля цієі споруди постійнно перебуває велика кількість вантжних автомобілів, постійно вся вулиця забруднена сміттям. працюючи в сусідньому офісному центрі не можна залишити автомобіль, також ця споруда заважає проізду автомобілів, дуже часто створюються затори та аварійні ситуаціі. Сміття не прибирають. Зелені насадження знищено. На неодноразові звернення до Благоустрою м. Києва жодних дій не було вчинено. Прошу як найшвидше прийняти міри та демонтувати незаконну споруду!