Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Т-2155 (4808269)
Зареєстровано:11 Лютого 2018
Тема звернення:Стихійне сміттєзвалище
Відповідальний:ЖЕД - 102 [Бондар Наталія Володимирівна ]
Дата контролю:16 Лютого 2018
Статус:Виконано
 
Текст звернення

У внутрішньому подвір ї буд.3-а по вул Антоновича - знову гора неприбранного будівельного сміття та ще - гора старих меблів.
Прошу - прийняти заходи по прибиранню та вивозу стіття силами або ЖЕО, або - зобовязати здійснити прибирання власника квартири, що проводить ремонт без вивозу сміття.