Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Л-2564 (4808275)
Зареєстровано:11 Лютого 2018
Тема звернення:Прибирання снігу на прибудинковій території, вулицях та тротуарах
Відповідальний:УЖКГ [Заболотний Геннадій Вадимович]
Дата контролю:12 Лютого 2018
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

Незважаючи на неодноразові скарги на 15-51 та до ЖЕК-318 пішохідна територія між будинками по вул. Градинська та Лаврухіна залишається не розчищена. Біля деяких будинків сніг прибирають консьержи, які там працюють. Пішоходна зона між житловими будинками залишається не чищеною. Сніг лежить до тих пір, поки він сам на розтане. Яка коммунальна Служба має забезпечувати чищення цієї території? Чому працівники ЖЕК не роблять своєї роботи?