Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:П-4521 (4808292)
Зареєстровано:11 Лютого 2018
Тема звернення:Прибирання снігу на прибудинковій території, вулицях та тротуарах
Відповідальний:ВОП ”Татарка” [Гаряга Олег Олександрович]
Дата контролю:12 Лютого 2018
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Во дворі будинку 6 по вул.Мельникова з року в рік жахлива ситуація - ніколи не вбирають прибудинкову територію, незважаючи на погодні умови. Наразі - як це видно на прикріплених фото - відлига призводить до потопу, сніг ніхто не вбирає. Потім, коли відлига скінчиться та температура знизиться, ці калюжі перетворяться на суцільну ковзанку. Похилим людям, дітям, вагітним жинкам пересуватися нашою прибудинковою територією не просто незручно, а навіть загрожує здоров’ю.
На тлі того, що за обслуговування прибудинкових територій наразі стягується підвитщена платня, яку ми, жильці цього дому, сплачуємо сумлінно, дуже ціково дізнатися, чому ж ми не отримуємо належної якості послуг, за які сплачуємо????!
Владнайте цю проблему якомога скоріше, будь ласка, бо це справді становить загрозу для життя мешканців нашого двору!!!