Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Д-3214 (4808508)
Зареєстровано:11 Лютого 2018
Тема звернення:Відсутність освітлення на опорних стовпах за відсутності/несправності лампочок
Відповідальний:КП «Керуюча компанія» (Святошинська РДА) [Каретко Володимир Олександрович]
Дата контролю:26 Лютого 2018
Статус:На доопрацюванні виконавцем
 
Текст звернення

Відсутнє освітлення на усіх трьох ліхтарних стовпах у дворі будинку прт. Перемоги 89а. через перегоряння лампочок
У темному дворі грабують автомобілі та страшно ходити ввечері – невже в м.Киеві немає 3х лампочок?!?!
Ігнорування регулярних зверень мешканців будинку до контактного центру ”1551”, ЖЕК та урядову гарячу лінію документуються (15 Серпня 2017
Д-13380, 2 Листопада 2016
Д-19058, 11 Вересня 2017
Д-15269)

Подальше ігнорування звернень, формальні відписки та багаторічна бездіяльність будуть підставою для колективного звернення жителів до правоохоронних органів