Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Н-1651 (4808754)
Зареєстровано:11 Лютого 2018
Тема звернення:Відсутній або несправний перемикач освітлення у під’їзді
Відповідальний:ЖЕД - 902 (Чоколівське) [Шкуро Максим Юрійович]
Дата контролю:26 Лютого 2018
Статус:Виконано
 
Текст звернення

вийшов з ладу перемикач світла у 1 підізді.прохання розібратись