Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Р-1786 (4808902)
Зареєстровано:12 Лютого 2018
Тема звернення:Робота світлофора
Відповідальний:КП ”Центр організації дорожнього руху” [Симонов Сергій Анатолійович]
Дата контролю:27 Лютого 2018
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Прошу розглянути можливість встановти кнопку для пішоходів на пішохідному переході через проспект, біля зупинки вул. Андерса, бо регульований зараз перехід спрацьовує в тому числі,коли там немаєпішоходів - що не зручно дл яавтомобілістів