Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:М-4246 (4808918)
Зареєстровано:12 Лютого 2018
Тема звернення:Організація та проведення продовольчих ярмарків
Відповідальний:Департамент промисловості та розвитку підприємництва: [Кузьменко Максим Андрійович]
Дата контролю:27 Лютого 2018
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Щонеділі, за адресою: вул. Федора Ернста,14-А (перед гаражним паркінгом) проходять ярмарки. І кожен раз мікроавтобуси учасників ярмарки (продавців) заїжджать на газон, тим самим постійно знищуючи його. На даний час газон в місцях заїзду автотранспорту майже знищено.
Прошу організаторів ярмарки відновити природній стан газону та прийняти міри до недопущення повторення знищення газону в подальшому.
Фотодокази порушень благоустрою додаються.