Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Р-1787 (4808919)
Зареєстровано:12 Лютого 2018
Тема звернення:Відсутність насипу (піску, солі) на дорозі, вулиці чи тротуарі
Відповідальний:Відділ контролю за благоустроєм [Гаряга Олег Олександрович]
Дата контролю:14 Лютого 2018
Статус:Виконано
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

комунальні служби не посипають пішохідні зони піском/сіллю, дуже слизько, багато людей падають і травмуються