Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Т-2184 (4809673)
Зареєстровано:12 Лютого 2018
Тема звернення:Встановлення світлофора
Відповідальний:КК ”Київавтодор” [Густєлєв Олександр Олександрович]
Дата контролю:27 Лютого 2018
Статус:В роботі
 
Текст звернення

У відповідь на звернення Т-1716 від 2 Лютого 2018 мені надали інформацію, що ”при впровадженні світлофорного об’єкта спеціальні світлофори Т.3.1 + 7.5.7 не встановлювались, тому що вони не відповідають ДСТУ”, що є неправдою.
У ДСТУ 4092-2002 БЕЗПЕКА ДОРОЖНЬОГО РУХУ СВІТЛОФОРИ ДОРОЖНІ прописано, що:

”7.4 Транспортні світлофори типу 3 треба застосовувати як повторювачі сигналів світлофорів типу 1 у разі, якщо їх видимість ускладнена для водія першого транспортного засобу, що зупинився біля стоп-лінії на крайній смузі проїзної частини даного напрямку.
Можна застосовувати ці світлофори для регулювання руху велосипедистів у місцях перетинання дороги велосипедною доріжкою.”

Тому повторно прошу зробити на перехресті вул.Здолбунівська та вул.Драгоманова наступні роботи:
1. Нанести розмітку 1.15 (білим та червоним кольором)
2. Занизити бордюрні камені в місцях, де розмітка 1.15 починається та закінчується
3. Встановити світлофори Т3.1 та таблички 7.5.7 відповідно до ДСТУ 4092-2002 з обох боків від перехрестя
4. Прибрати знак 3.8 «Рух на велосипедах заборонено»

Все це виконати в межах затвердженої схеми організації дорожнього руху