Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Т-2198 (4809951)
Зареєстровано:12 Лютого 2018
Тема звернення:Прибирання снігу на прибудинковій території, вулицях та тротуарах
Відповідальний:ЖЕД ”Липкижитлосервiс” [Мартинчук С.О. ]
Дата контролю:13 Лютого 2018
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Почему никто не чистит снег на тротуаре с фасада здания Мечникова 18, со стороны Мечникова. И не посыпает.
Парковка почищена.
Сегодня 12 февраля. Последний снег 10 февраля.