Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-8544 (4810135)
Зареєстровано:12 Лютого 2018
Тема звернення:Перевірка наявності дозволів на виконання будівельних робіт
Відповідальний:Департамент з питань державного архітектурно-будівельного контролю [в.о. Кузьменко Володимир Володимирович]
Дата контролю:27 Лютого 2018
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Добрий день!
На моє звернення № К-5214 від 25 січня 2018р., я отримала відповідь від Департаменту з питань державного архітектурно-будівельного контролю [в.о. Кузьменко Володимир Володимирович], повний текст відповіді додаю у вкладених файлах.
Доводжу до Вашого відома, що згідно закону у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, стандартів і правил 16.1.12., а саме у разі, якщо під пляму забудови підпадають інженерні мережі та споруди на них, які відносяться до комунальної власності територіальної громади міста Києва, для отримання дозволу на початок робіт забудовник повинен надати висновок балансоутримувача мереж та дозвіл Київради на демонтаж комунального майна. Для чого забудовник звертається до Головного управління комунальної власності м. Києва, яке готує відповідні документи на сесію Київради.
На сьогоднішній час забудовник (ТОВ «Ай Ві Ті Інвестментс), згідно відповіді Департаменту з питань державного архітектурно-будівельного контролю не надав жодної проектної документації щодо підключення об’єкту будівництва до міських інженерних мереж дана інформація вказана у вищезазначеній відповіді від Департаменту .
Також додаю копію відповіді від Департаменту містобудування та архітектури № 055-1190 від 29.01.2018р. з переліком інженерних мереж на зазначеній ділянці.
Вимагаю негайно відреагувати на моє звернення згідно Закону про звернення громадян.
З повагою, Коломієць К.Ю.