Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Т-2226 (4810742)
Зареєстровано:12 Лютого 2018
Тема звернення:Ремонт дахів
Відповідальний:ЖЕД - 508 [Цибульщак Олександр Леонідович]
Дата контролю:27 Лютого 2018
Статус:Потребує додаткового фінансування
 
Текст звернення

ПОВТОРНЕ ЗВЕРНЕННЯ
Доброго дня! Я вже зверталася з приводу того, що в нашому під’їзді протікає дах. Декілька разів його латали, але під час сильного дощу чи скупченні снігу дах знову протікає.
Пояснили, що в кінці року вже немає можливості включити роботи з ремонту покрівлі до переліку робіт з капремонту на 2017 рік і роботи буде проведено у 2018 році. Але на даний час, у розпорядженні Оболонської РДА від 31.01.18 № 40 «Про затвердження адресного переліку об’єктів для виконання робіт з капітального ремонту в 2018 році», роботи з капремонту покрівлі відсутні. Мешканці нашого під’їзду дуже розраховують, що Оболонська РДА, якій виділено кошти у сумі 142700,0 тис.грн капітальний ремонт об’єктів, в т.ч. 72700,0 тис.грн на об’єкти житлово-комунального господарства, винайде можливість зробити перерозподіл коштів між об’єктами, та виділити необхідну суму на невідкладні роботи з капітального ремонту покрівлі, а не латання. Латання вирішило гостру проблему протікання до 5 поверху, але дах продовжує протікати.
Після багатьох скарг мешканців незрозуміло, чому об’єкт так і не потрапив до реєстру об’єктів, які потребують капітального ремонту.

Від імені всіх мешканців дякую, що НАРЕШТІ, до переліку на 2018 рік включені роботи з капремонту ХВП, ГВП, ЦО та каналізації. Бо ж тільки у суботу 10 лютого, всі мешканці будинку залишилися без холодного та гарячого водопостачання. Сподіваємося на вирішення і цієї проблеми.