Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-5204 (4810754)
Зареєстровано:12 Лютого 2018
Тема звернення:Укладання та ремонт асфальтного покриття
Відповідальний:ЖЕД - 407 [Онофрійчук Петро Васильович]
Дата контролю:27 Лютого 2018
Статус:Потребує додаткового фінансування
 
Текст звернення

Доброго дня. Хочу звернути увагу на недолік в установленні підземного сміття _збірнику. На проти будинку, за адресою Миколайчука 15, знаходиться площа, яку мешканці будинки використовують як стоянку для автомобілів, так як вона ще при заселенні 1968 році, була закачана в асфальт . Але сьогодні, асфальт був зруйнований , отож зруйновані два парка-міста. Біля будинку е місце для сміття, нашо було руйнувати асфальт, а не зробити як у сусідському будинку, на м’якому грунті, і не в 10 метрах від вікон і парадного? Дуже просимо, переглянути це рішенні з установки сміттєзвалища .