Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-8622 (4810827)
Зареєстровано:12 Лютого 2018
Тема звернення:Заборгованість з виплати пенсій
Відповідальний:Управління соцзахисту [Шкуро Максим Юрійович]
Дата контролю:27 Лютого 2018
Статус:На доопрацюванні виконавцем
 
Текст звернення

Добрий день!
Хочу звернутися до Вас зі скаргою з такого питання, що мені пенсіонеру та ліквідатору аварії на ЧАЕС 2 к. вже 10 місяців (з травня 2017 року) Управління пенсійного фонду в Солом’янському районі м. Києва за адресою: 03151, м. Київ, вул. Керченська, 5-А, не виплачує пенсію. Виплати пенсій на мою картку Промінвестбанку були зупинені 01.04.2017 р. у звя’зку з введенням санкцій від 23 березня 2017р. проти ”дочок” російських банків, зокрема Сбербанку та Промінвестбанку. З цього часу на мою картку Промінвестбанку Управління пенсійного фонду в Солом’янському р. м. Києва зупинило перерахування мені пенсій. Про такі зміни і зупинку нарахувань мені пенсії на дану картку Управління пенсійного фонду в Солом’янському р. м. Києва мене не повідомило ні в письмовій, ні в усній формі. Без мого відома ці кошти кілька місяців перераховувались на відділення Укрпошти за місцем мого проживання, про що я не знав, так як працівники Укрпошти, відділення 03061, вул Бориславська, 72/3, також мене не повідомили про те що мені прийшла (та приходила кілька місяців підряд) пенсія до вищезгаданого поштового відділення.
Через декілька місяців таких перерахувань до відділення Укрпошти, у зв’язку з тим, що я не був проінформований про такі зміни і не приходив для отримання пенсії, Управління пенсійного фонду зупинило нарахування мені пенсій.
Відразу потрапити на прийом до Управління пенсійного фонду в Солом. р. мені не вдалося у зв’язку з великими чергами та з моєю хворобою, тому заяву про відновлення виплат мені пенсій і про повернення пенсій за попередні місяці мені вдалося написати вже у листопаді 2017р. З цього часу працівники Управління пенсійного фонду в Солом’ян. р обіцяли мені відновити виплати пенсій з грудня 2017р. та повернути невиплачену мені пенсію за попередні місяці. Та по сьогоднішній день пенсія мені не виплачується не лише за попередні, але і за поточні місяці з моменту написання заяви (тобто за 10 місяців я не отримав жодної гривні з Управління пенсійного фонду). Кожен місяць (з листопада 2017р.) я хожу на прийом до Управління пенсійного фонду в Солом. р. та мені відмовляють у виплаті пенсій з причини непідписання керівником Управління пенсійного фонду в Солом’янському р. документів на видачу мені пенсій. Я - ліквідатор ЧАЕС 2 к., людини, яка рік тому перенесла інсульт і потребую постійного лікування, а також повноцінного харчування, а зараз в мене не має ні ліків ні продуктів.
Прошу Вас розібратися щодо даного питання!
З повагою, Кривобородько М.В.