Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-8626 (4810831)
Зареєстровано:12 Лютого 2018
Тема звернення:Питання нарахування плати за ЦО (розрахунки за ЦО)
Відповідальний:ЖЕД - 904 (Грушківське) [Шкуро Максим Юрійович]
Дата контролю:27 Лютого 2018
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Доброго дня.
Дуже обурює нарахування за теплопостачання в січні 2018 року - 1866,91 грн (за аналогічний період у 2017 - 1596,42 грн). .
В минулому сезоні нарахування були за показаннями лічильника, в цьому тариф*коефіціент. І при меншому тарифі нарахування стали ще більшими. Незрозуміло є в будинку лічильник чи ні?

Двокімнатна квартира. 52,5 м.. Будинок цегляний, вікна в квартирі теплі, батареї конвекторні. В під’їзді у цьому році замінили вікна.
В цьому опалювальному сезоні у меньшій кімнаті середня температура теплоносія 39-40 градусів (короткочасні мінімум та максимум були 36 та 45), в більшій - 35 градусів (мін.-макс. 33-39) - ці показники значно менші ніж минулого сезону, але й зима дещо тепліша. Тож в квартирі порівняно з іншими досить тепло - 20-22 градуси, але це не через ”золоте” опалення, а завдяки відносно теплій зимі, утепленню та побутовим приладам.

До речі в будинку є приватизований підвал, відремонтований та переобладнаний під склади та офіси, з великою кількістю батарей опалення через що в минулі сезони у нас виникали проблеми з опаленням - в підвалах було дуже спекотно і вони перекривали циркуляцію теплоносія. Також на першому поверсі є магазин, аптека, ”Нова пошта”. Як, за такою формулою без показань лічильника сплачують за теплопостачання перелічені заклади та офіси?