Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:А-1432 (4810897)
Зареєстровано:12 Лютого 2018
Тема звернення:Зберігання транспортних засобів, порушення правил паркування
Відповідальний:Відділ контролю за благоустроєм [Заболотний Геннадій Вадимович]
Дата контролю:27 Лютого 2018
Статус:Чекає на перевіку заявником
 
Текст звернення

Доброго дня! Пішохідний перехід біля зупинки громадського транспорту ”Торговий комплекс” між будинками 29, 31 та 12 по вул. Закревського часто використовується автомобілями для заїзду до території МАФів, що знаходяться між будинками 29 та 31. При цьому вони порушують правила дорожнього руху і створюють небезпеку для пішоходів.
Прошу обладнати перехід стовбами, які унеможливлюють заїзд автотранспорту зі сторони пішохідного переходу, але не заважають пішоходам.