Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Д-3388 (4811285)
Зареєстровано:13 Лютого 2018
Тема звернення:Відсутність освітлення на опорних стовпах за відсутності/несправності лампочок
Відповідальний:КП ”Київміськсвітло” [Симонов Сергій Анатолійович]
Дата контролю:28 Лютого 2018
Статус:На доопрацюванні виконавцем
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

На даній ділянці нема освітлення дороги, а там є пішохідний перехід. Вимога - полагодити освітлення на двох стовпах чи встановити освітлювальний пішохідний перехід.