Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Г-4336 (4812045)
Зареєстровано:13 Лютого 2018
Тема звернення:Видалення аварійних, пошкоджених хворобами дерев
Відповідальний:Відділ по роботі з ЖБК, ОСББ [Онофрійчук Петро Васильович]
Дата контролю:28 Лютого 2018
Статус:На доопрацюванні виконавцем
 
Текст звернення

Вітаю!
На нашій прибудинковій території близько 20 дерев-сухостоїв. Найбільше їх на розі вулиць Туманяна та Флоренції. Цю частину території має доглядати, а отже, вирубувати сухостій Укржитлосервіс. Багаторазові звернення до керівництва Укржитлосервісу лишаються без уваги, - сухі дерева стоять уже не один рік, загрожуючи нашим дітям, нам самим, перехожим і автотранспорту. Просимо КМДА посприяти у розчищенні території, бо від Укржитлосервісу такої ласки ми явно не дочекаємося.
Ольга Гейко