Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Б-4368 (4812104)
Зареєстровано:13 Лютого 2018
Тема звернення:Робота світлофора
Відповідальний:КП ”Центр організації дорожнього руху” [Симонов Сергій Анатолійович]
Дата контролю:28 Лютого 2018
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Вітаю!

Прошу звернути Вашу увагу на стан світлофорів на Колібрісі (вулиця Гната Юри, 9, Київ, 03148).
Після ремонту дороги, вони включені, але на жаль не працюють в нормальному режимі і постійно мерехтить жовтий колір. Відтак, оскільки пріоритет, згідно ПДД, по колу, з вулиці В. Покотила зранку (і навіть о 12!) стовпичується багато машин, що створює затор.

Прошу ввімкнути їх, якумога швидше, для зручності користування цим маршрутом!