Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:В-2315 (4812167)
Зареєстровано:13 Лютого 2018
Тема звернення:Перевірка дозвільної документації, демонтаж кіосків, ларків
Відповідальний:Відділ благоустрою [Цибульщак Олександр Леонідович]
Дата контролю:28 Лютого 2018
Статус:На доопрацюванні виконавцем
 
Текст звернення

Доброго дня. Ось нарешті почув, що почали демонтувати МАФи біля м. Майдан Незалежності. Вважаю це правильним рішенням, якщо воно обумовлене турботою про громадян та нормами пожежної безпеки та цивільної оборони.
А тепер суть скарги: Всі ви знаєте/чули про так званий торгівельний центр Оазис, що будується над метро Героїв Дніпра. На даний момент перекритий один вихід з метро і відповідно два виходи з кола (круга), що ближче до вул. Оболонський проспект. А в ІСНУЮЧИХ ДВОХ З ЧОТИРЬОХ ВИХОДАХ встановлені мафи, які завужують ширину проходу кожного переходу щонайменьше на 1 м з кожної сторони переходу, тобто на 2 МЕТРИ завужений кожен вихід. Ще в цих самих проходах провадиться стихійна торгівля з виставленими ятками/столами, які ще завужують і без того вузький прохід. Навіть не в години пік дістатися до метрополітену без тисняви НЕМОЖЛИВО.
А тепер уявіть якусь надзвичайну ситуацію .... половина виходів з метро закрита, половина завужена і захламлена. Цікаво, якого слюсара-двірника потім зроблять винним ?
Мабуть на даний момент ст. м. Героїв Дніпра сама небезпечна станція із всіх станцій м.Києва (з погляду евакуації людей/настання надзвичайних ситуацій).