Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-8868 (4812657)
Зареєстровано:13 Лютого 2018
Тема звернення:Технічний стан проїжджих частин вулиць та тротуарів
Відповідальний:Відділ контролю за благоустроєм та охорони НС [в.о. Лозовий Василь Борисович]
Дата контролю:28 Лютого 2018
Статус:На доопрацюванні виконавцем
 
Текст звернення

Траншея через проезжую часть на Драгоманова от Ашана к торцу дома 1Л, засыпали щебнем, а асфальт решили не класть. Щебень провалился и сейчас люди вынуждены полностью останавливаться чтобы проехать и не побить колеса.