Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-5344 (4812659)
Зареєстровано:13 Лютого 2018
Тема звернення:Відсутність освітлення на опорних стовпах за відсутності/несправності лампочок
Відповідальний:КП ”Київміськсвітло” [Симонов Сергій Анатолійович]
Дата контролю:5 Березня 2018
Статус:На доопрацюванні виконавцем
 
Текст звернення

Вітаю , скажіть будь ласка чи прийняли ви на баланс м. Київ мережу зовнішнього освітлення від 14-й км Житомирського шосе, Київ до зупинки Автобуса 37А Спорткомплекс "Чайка" ?