Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Б-4408 (4812706)
Зареєстровано:13 Лютого 2018
Тема звернення:Перерахунок плати за утримання будинку та прибудинкової території
Відповідальний:КП ”Головний інформаційно-обчислювальний центр” [Козубський Віталій Миколайович]
Дата контролю:1 Березня 2018
Статус:На доопрацюванні виконавцем
 
Текст звернення

Добрий день, звертаюся до Вас з приводу помилково нарахованого боргу за утримання будинків та прибуд. територій. Мої два звернення до ГІОЦ не дали ніякого результату.
Пояснюю суть питання:
Наша обслуговуюча організація ТОВ МСК Управдом звернулася до мешканців нашого будинку з проханням внести благодійній внесок на ремонт вантажно-пасажирського ліфта в розмірі 3404, 36 грн. . В рахунку за листопад 2017 ця сумма 3404,36 була вказана окремим рядком, як ремонт вантажно-пасажирського ліфта.
Але в рахунку за грудень цей благодійний внесок (тобто не обов’язковий до сплати) опинився в боргу в розділі: утримання будинків та прибуд. територій.
Ми звернулися до ТОВ МСК Управдом, але вони відповіли , що просили ГІОЦ внести це окремим разовим платежем в окремому рядку.
Просимо Вас допомогти виправити помилку ,бо це питання неможливо вирішити ні з ГІОЦ, ні з ТОВ МСК Управдом. Бо якщо сумма 3404, 36 грн. була вказана в окремому рядку, як ремонт вантажно-пасажирського ліфта - то вона ніяк не може перейти в борг по утримання будинків та прибуд. територій, тариф по якому затвержує КМДА!!!
Додаються копії рахунків за листопад та грудень 2017 року.