Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Б-4409 (4812707)
Зареєстровано:13 Лютого 2018
Тема звернення:Відсутність відповіді від РДА, ГУ та інших структурних підрозділів
Відповідальний:ЖЕД - 403 [Онофрійчук Петро Васильович]
Дата контролю:19 Лютого 2018
Статус:На доопрацюванні виконавцем
 
Текст звернення

Звернення надсилається повторно у зв’язку з формальним підходом відповідальних осіб до вирішення порушених і акуальних назараз питань у попередньому і з тим, що відповідь від директора КП ”Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва”, Прогонюка С.Т., дана у формі жартівливої та зневажливої ”відписки” (пропозиція працевлаштувати прибиральником).
1)Вважаю стиль та зміст відповіді на попереднє звернення таким що ганьбить посаду керівника КП,
2)Станом на 13.02.2018 р. прибирання в під’їзді не організовано, а перерахунок проводиться у сумі близько 2 грн. з квартири, за минулий рік перерахунок не проведено.
У зв’язку з вищезазначеним та враховуючи, що керівництво КП вже протягом року не спроможне організувати робочий процес з порушених питань, прошу вжити заходів щодо притягнення до дисциплінарної відповідальності вищезгаданного директора та, все ж таки, до вирішення питань, описаних у попередньому зверненні.

Далі - текст попереднього звернення:

Протягом 2017 року майже не проводилось прибирання у під’їзді. Як повідомляють представники відповідального ЖРЕО, відсутні люди, які б надавали послугу з прибирання в підїздах.
Звертаю увагу, що нарахування за прибирання відбувались, фактично послуга не надавалась.
У зв’язку з вищезазначеним вважаю справедливим і прошу провести перерахунок нарахованих і сплачених сум за не надану послугу з утримання будинку та прибудинкових територій в частині прибирання в під’здах і врахувати цю суму з від’ємним значенням у наступній квитанції.
І, якщо, керуючою компанією з обслуговування будинків на 2018 рік заплановано аналогічний підхід в організації надання зазначених послуг, а саме їх ненадання, проте нарахування сум до сплати, як за виконані, пропоную спростити процедуру формування нарахування на весь наступний рік, та провести одноразове вирахування сум за прибирання в підїздах з кожної квартири помножене на 12 місяців, або за кожний місяць окремо вираховувати зазначених сум(якщо не помиляюсь, це становить приблизно 15-20 грн. з кожної квартири). Суми невеликі, але питання принципове.
Дякую за розуміння.