Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:З-1632 (4812873)
Зареєстровано:14 Лютого 2018
Тема звернення:Відсутність опалення
Відповідальний:ЖЕД - 206 [в.о. Лозовий Василь Борисович]
Дата контролю:19 Лютого 2018
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Шановний Віталій Володимирович!
Звертаюсь до Вас як до гаранта та людини яка відповідає за свої слова та вчинки!
Терпіння вже скінчилось, прошу Вас допомогти!!!
Я, офіцер ЗСУ, сумлінно та в повному обсязі виконую свій громадянський борг перед своєю країною, одним з це своєчасно та в повній мірі оплачую рахунки які приходять за використання всіх видів ресурсів які дає мені держава!
Зі своєї сторони я та моя родина (жінка, маленький син, батько, мати, сестра) максимально додали своїх зусиль та ресурсів для того щоб заощадити витрати держави для нашого забезпечення (замінили вікна на металопластикові, обшили ззовні стіни та всередині, використовуємо енергозберігаючі лампи тощо).
У відповідь моя родина отримує холодні батареї, що змушує нас використовувати електроприлади, щоб обігріти кімнату де спить маленький син, постійне перебування у хворобливому стані всієї родини! Я не розумію за що я сплачую??? Постійні звернення до виконавчих установ не приносять результатів!!!
Віталій Володимирович, ми Вас дуже просимо допомогти! Набридло відчувати себе стадом, безхатченком!!! Я українець!!! Я захисник!!! Я прошу ставитись так, як я ставлюсь до своєї неньки!!!
Надіюсь що Ви та Ваша команда, не залишить Наш лист без уваги!
Дякую Вам!