Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Д-3522 (4814355)
Зареєстровано:14 Лютого 2018
Тема звернення:Розміщення паркувальних майданчиків
Відповідальний:Відділ контролю за благоустроєм [Мартинчук С.О. ]
Дата контролю:1 Березня 2018
Статус:Чекає на перевіку заявником
 
Текст звернення

Самовыльно перекрита вулиця Анры Барбюса на ділянці від вулиці Євгена Коновальця до Новопечерського переулку.

На якій підставі вилучено частину вулиці, тобто території, яка належить громаді міста, і на якій підставі ця територія використовується в приватних цілях та для отримання прибутку від розміщеної на цій території автомобільної стоянки.
Окрім того перекриття цієї ділянки вулиці Анрі Барбюса ускладнює рух автомобільного транспорту, особливо в години ”пік”.