Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:В-2413 (4814540)
Зареєстровано:14 Лютого 2018
Тема звернення:Технічний стан проїжджих частин вулиць та тротуарів
Відповідальний:КК ”Київавтодор” [Симонов Сергій Анатолійович]
Дата контролю:1 Березня 2018
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Дорожне покриття від Кільцевої дороги по напряму бульвару Кольцова незадовільне дорожне покриття. А також по вул. Сім’ї Сосніних від бульвару Кольцова до вул. академіка Корольова. Прохання - провести ремонт / реконструкцію дорожного покриття.