Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Б-4524 (4814543)
Зареєстровано:14 Лютого 2018
Тема звернення:Відсутність відповіді від РДА, ГУ та інших структурних підрозділів
Відповідальний:КП ”Керуюча компанія” (Подільська РДА) [Мондриївський Валентин Миколайович ]
Дата контролю:1 Березня 2018
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Вітаю.Дякую за відповідь на моє звернення Б-25721. Прошу Вас надати мені роз’яснення з такого питання: які саме зелені насадження мають бути видалені за адресою вул.Кирилівська 1182? Чому саме видалені, а не кроновані? Чи будуть висаджені на місці видалених зелених насаджень нові, стійкі до загазованості та запилення породи дерев? Чи не вплине таке масштабне винищення зелених насаджень(7 одиниць!!!) за вказаною адресою на загальну екологічну ситуацію навколо будинку(підвищена загазованість, розмивання та вивітрювання грунту, зменшення рекреаційних зон біля будинку, адже менше дерев - більше паркувальних місць під вікнами)?Дякую.