Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Ж-648 (4814636)
Зареєстровано:15 Лютого 2018
Тема звернення:Робота світлофора
Відповідальний:КП ”Центр організації дорожнього руху” [Симонов Сергій Анатолійович]
Дата контролю:2 Березня 2018
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Йде вже десятий місяць бездіяльності керівництва КП ”Київдорсервіс”, бо світлофор на перехресті проспекту Леся Курбаса і вулиці Гната Юри так і не працює. Керівництво згаданого підприємства бреше з приводу того, що частина 2 статті 41 закону України ”Про дорожній рух” вимагає вимикати світлофори. Закон не вимагає вимикати світлофори на перехрестях з рухом по колу. Досить вводити киян в оману. Ні ви, ані працівники національної поліції не маєте права тлумачити діюче законодавство України. Почніть нарешті відпрацьовувати заробітну плату, яку сплачують вам кияни, і увімкніть світлофор.