Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Н-1812 (4814639)
Зареєстровано:15 Лютого 2018
Тема звернення:Технічний стан проїжджих частин вулиць та тротуарів
Відповідальний:КК ”Київавтодор” [Симонов Сергій Анатолійович]
Дата контролю:2 Березня 2018
Статус:На доопрацюванні виконавцем
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

систематически нарушается ПДД - проезд под знак 3.2. движение мех.транспортных средств запрещено, расположенный на ул. Обуховской со стороны Булаховского. вчера звонила в полицию, сегодня тот же результат, на фото. обуховская не оборудована тротуарами, при активном движении там опасно ходить. просьба срочно принять меры.