Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Ч-1356 (4814928)
Зареєстровано:15 Лютого 2018
Тема звернення:Порушення правил тиші (після 22:00)
Відповідальний:Головний спеціаліст по взаємодії з правоохоронними органами та з питань запобіга [Гаряга Олег Олександрович]
Дата контролю:2 Березня 2018
Статус:На доопрацюванні виконавцем
 
Текст звернення

Вчора,14 лютого 2018 року, о 22.10 год. з кафе-бару ”Каріна”, вул. Степана-Рудаського, буд. 4-6, ГРИМІЛА, БУХГАЛА ГУЧНА МУЗИКА! Тільки коли зателефонував до поліції по 102, музика не сразу, але перестала заважани відпочивати мешканцям житлового будинку.
Кафе-бар ”Каріна” знаходиться всередині житлового будинку і будь-яка гучна музика заборонена ПІСЛЯ 19.00 год.
відповідно нормативним документам, що розташовані на сайті КМДА за Інтернет-адресою:
https://portal.kyivcity.gov.ua/navkolyshnie_seredovyshche_mista/shum/818.html
«В закладах торгівлі, культури та громадського харчування, при проведенні концертів, святкових та інших заходів гучна музика дозволяється з 9:00 до 23:00 або з 9:00 до 19:00 ВСЕРЕДИНІ ЖИТЛОВОГО БУДИНКУ. »
Дуже шкода, що посадові особи : управління торгівлі та побуту [в.о. Шутенко Віта Леонідівна] та головний спеціаліст по взаємодії з правоохоронними органами та з питань запобіга [Гаряга Олег Олександрович] НЕ СЛІДКУЮТЬ ЗА ТАКИМИ ПОРУШЕННЯМИ У кафе-барі ”Каріна”.
Нехтуючи своїми прямими обов’язками посадові особи Шутенко Віта Леонідівна та Гаряга Олег Олександрович дозволяють порушникам тиші у кафе-барі ”Каріна”,вул.Степана Руданського, 4-6, власник ФОП Муселян А.А у житловому будинку ЗНЕВАЖАТИ КОНСТИТУЦІЙНЕ ПРАВО ГРОМАДЯН НА ВІДПОЧИНОК ТА НЕ БАЧАТЬ НІЯКОГО ПОРУШЕННЯ ЗАКОНОДАВСТВА.
ДОКИ ПОРУШНИКИ у кафе-барі ”Каріна”,вул.Степана Руданського, 4-6, власник ФОП Муселян А.А,БЕЗКАРНО БУДУТЬ ЧИНИТИ СВОЄ СВАВІЛЛЯ ?