Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-9171 (4815101)
Зареєстровано:15 Лютого 2018
Тема звернення:Відсутність освітлення у під’їзді за відсутності/несправності лампочок
Відповідальний:Дільниця - 3 [Мондриївський Валентин Миколайович ]
Дата контролю:2 Березня 2018
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Не працює освітлення біля поштових скриньок та між поверхами, що порушує норми освітлення в темну пору доби.
тобто
Полагодити вимикач, що розташований на 1 поверсі, що вмикає освітлення на міжсходових клітинах /між поверхами/ в темну годину доби. Він не працює наразі.