Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:З-1695 (4815593)
Зареєстровано:15 Лютого 2018
Тема звернення:Обслуговування димовентиляційних каналів
Відповідальний:ЖЕД - 402 [Онофрійчук Петро Васильович]
Дата контролю:2 Березня 2018
Статус:Виконано
 
Текст звернення

На дошці об’яв 2-го парадного будинку 4 вулиці Бажова Дніпровського району м. Києва з 9 лютого висіла об’ява про те, що в зазначеному будинку з 12 по 13 лютого відбудеться перевірка димових і вентиляційних каналів спеціалізованою організацією ПБФ ”ОВЕН”. Я 12 лютого цілий день весь час знаходилась вдома і чекала на працівника цього ПБФ ”ОВЕН”, але ніхто не прийшов. 13 лютого теж ніхто не прийшов. 14 лютого я спитала в сусідів з квартири 76 та 87 чи приходив хтось перевіряти роботу вентиляційних і димових каналів, вони повідомили мені що вдень 12 лютого приходив спеціаліст. Моя квартира на першому поверсі 9-ти поверхового будинку, вентиляційний канал майже не працює при чому вже багато років можна сказати десятиліттями з часів вільної України. В 1997 році за постійними скаргами про непрацюючий вентиляційніий канал в квартирі ніяких робіт комунальники не виконали, так як не були забезпечені п’ятидесятиметровим тросом з гирею і комунальники сказали, що проб’ють вентканал коли моя мати купить їм цей трос. 27 жовтня 2017 року в квартиру приходила працівниця КП ”Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва” яка при огляді місць залиття фекаліями моєї квартири сама зауважила, що вентиляційний канал в моїй квартирі не працює, проте ніхто з комунальників не завітав до квартири, щоб відновити роботу вентканалу. Я самостійно намагалася пробити вентканал в кухні тому що при приготуванні їжі мені приходиться відкривати кватирку, а з приходом холодів і з відсутністю належного опалення, відкриття кватирки при приготуванні їжі приводить до переохолодження і без того холодної квартири. Вентиляція природня, якщо є протяг то вона якось щось тягне, але треба підвісити плиту безпосередньо біля вентиляційної рамки, що звісно ж неможливо. Мала надію, що прийде спеціаліст з відповідним приладдям і перевірить вентиляційний канал в моїй квартирі, але цього не сталося. Я знову сама мусила лізти до вентрамки і намагалася самотужки почистити на рівні моєї квартири. Звісно ж на 9-му поверсі вентиляція хороша, там вентканал виходить через технічний поверх на дах, тому там ймовірно не має проблем з вентиляцією. Ще хотілось би дізнитися, де саме в будинку знаходяться димові канали. Прошу перевірити роботу вентканалу в моїй квартирі і повідомити де знаходиться димовий канал в будинку Бажова 4 і перевірити ці димові канали.