Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:П-7147 (4846093)
Зареєстровано:6 Березня 2018
Тема звернення:Прибирання снігу на прибудинковій території, вулицях та тротуарах
Відповідальний:ЖЕД - 401 [Онофрійчук Петро Васильович]
Дата контролю:7 Березня 2018
Статус:Виконано власними силами заявника
 
Текст звернення

Добрий день!
Чому, магазином ”Рошен”, що знаходиться на 1-ому поверсi нашого будинку, не виконуються Правила благоустрою мiста Киева, затверджених рiшенням Киiвськоi мiськоi ради вiд 25.12.2008 р. #1051/1051.
Зокрема, не виконують очищення територii прилеглоi до житлового будинку вiд снiгу та накриження. Чим встановлюють порушення Правил пункту 7.5.1.
Прошу, вiддiл контролю за благоустроем Днiпровського району встановити припис магазину ” Рошен”(пр.Гагарина, б.3), щодо порушення Правил за пунктом 7.5.1. та проконтролювати усунення порушення Правил п.7.5.1.
Дякую!