Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-8101 (4846096)
Зареєстровано:6 Березня 2018
Тема звернення:Прибирання снігу на прибудинковій території, вулицях та тротуарах
Відповідальний:ЖЕД - 905 (Відрадненське) [Шкуро Максим Юрійович]
Дата контролю:7 Березня 2018
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Прошу звернути увагу на роботу двірників, ЖЕД-905, які обслуговують будинки 97-Б та 97-А. Дороги не почищені, сніг не прибирається кілька днів. Машина з сміттєвозом не змогла під’їхати та забрати мусор, бо навколо кучугури снігу. Мусор вже вивалюється з баків (заварений сміттєпровід). Облегшили роботу двірникам, так вони вже звагалі не з’являються на робоче місце. Мешканці будинку самі як змогли так і почистила сніг, але могло бути і краще, якби його завчасно прибирали двірники. За що ми платимо такі велики гроші? Як надоїла дездіяльність двірників та ЖЕд-905. Прошу прийняти міри.